ORGAANILINE PUUVILL- MIS SEE ON?

Orgaaniline puuvill on puuvill, mis toodetud ja sertifitseeritud vastavalt orgaanilise põllumajanduse standarditele. Selle kasvatamisel kasutatakse meetodeid, millel on väike mõju keskkonnale. Keelatud on mürgiste väetiste kasutamine, samuti korjatakse puuvill käsitsi. See tagab puhtuse ning hoiab kiud kahjustamata. Tänu sellele on orgaaniline puuvill ka pehmem ja vastupidavam kui tavaline puuvill. Samuti on materjal hüpoallergiline, mis teeb selle ideaalseks väikestele lastele. Seetõttu leiab kvaliteetseid laste riideid just sellest materjalist.

Ostes orgaanilisest puuvillast tooteid:

·       Vähendad keskkonna jalajälge ( Selle kasvatamisel ei kahjustata mulda/maapinda, on väiksem mõju õhule ja kasutatakse kordades vähem vett ja energiat)

·       Tagad põllumeestele turvalise töökeskkonna/ toetad väikefarmereid

Ka kõik meie e-poes müüdavad riided on just orgaanilisest puuvillas, et Sinu lapse nahk oleks kaitstud ning riided peaksid vastu Sinu armsa põnni avastusretkedele.

 

Kui Sinu valik on orgaaniline puuvill, siis nii loodus kui ka sinu lapsed ütlevad Sulle AITÄH!


Loe lisaks

TOP 3 MUSTRIT KEVADEKS

Koos kevadega tulevad kapist välja ka kirevad mustrid ja värvid. Siit postitusest leiad Dear Sophie top 3 mustrit, mis ideaalsed kevadgarderoobi täiendamiseks.

1. Mündirohelised krokodillid

Kevadel tärkab taas loodus talveunest ning toob igasse päeva värskust ja värvi. Mündiroheline toon sobib ideaalselt kevadesse ning õues peetavatel luuremängudel võib nii mõnigi osavam luuremängija märkamatuks jääda. Meie valikus on mahe mündiroheline krokodilli muster dressipuusil, body ja pükstel. Neid annab sammuti kombineerida teistes toonides krokodilli mustriga (pruun ja tumesinine).

Loe lisaks