TOP 3 MUSTRIT KEVADEKS

Koos kevadega tulevad kapist välja ka kirevad mustrid ja värvid. Siit postitusest leiad Dear Sophie top 3 mustrit, mis ideaalsed kevadgarderoobi täiendamiseks.

1. Mündirohelised krokodillid

Kevadel tärkab taas loodus talveunest ning toob igasse päeva värskust ja värvi. Mündiroheline toon sobib ideaalselt kevadesse ning õues peetavatel luuremängudel võib nii mõnigi osavam luuremängija märkamatuks jääda. Meie valikus on mahe mündiroheline krokodilli muster dressipuusil, body ja pükstel. Neid annab sammuti kombineerida teistes toonides krokodilli mustriga (pruun ja tumesinine).
2. Kollased koaalad


Sama särav nagu kevadine päike, on meie super nunnude koaaladega muster kollasel taustal. Isegi kui päike pilve taga, toob see kombo sära silma. Koaalad kollasel taustal leiad tuunikal, bodyl ja pükstel. Kollaseid koaalasid saad kombineerida mõnusa mereroheliste koaalade puuvillase kombe, pükste või retuusidega.3. Roosad papagoid


Roosad papagoid on saanud armsate tirtsude seas populaarseks. Ilus ergas roosa toon on särav ja silmapaistev nagu kaunis tärkav lilleaed kevadel. Kõik tüdrukud kes fännavad roosat ja papagoisid ei pea pettuma. Roosad papagoid leiad puuvillaselt kombelt, volangidega bodylt, romperilt, kleidilt ja bloomers püksikutelt. Julgemad võivad kombineerida ka roosa vahva sinise papagoi mustriga.
Järgmine
ORGAANILINE PUUVILL- MIS SEE ON?